Mer Asansör

MÜTEAHHİT FİRMALARI İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETİ

1 - Yönetmeliklerdeki mevzuatlar çerçevesinde asansör kuyusu ve projesi hazırlatılması ve kontrolü.

2 - Teknik doküman analizlerinin yapılarak (trafik hesabı, asansör kapasite ve hız hesabı, minimum ölçülerde asansör kuyularının ölçülerinin belirlenmesi) rapor hazırlanması.

3 - Firmalardan alınan teknik doküman ve tekliflerin gerek teknik, gerek kalite, gerek hizmet ve gerekse fiyat bazlı değerlendirilerek en doğru firmanın belirlenmesi ve müşterilerimize sunulması.

4 - Asansör ve yürüyen merdiven kuyularının mevzuatlara uygun olarak, en az maliyet ile müşterilerimizin hazırlamasını sağlamak.

5 - Asansör ve yürüyen merdiven kuyusundaki ve asansör makina dairesindeki uygulanacak çelik konstrüksiyonların statik hesaplarının yapılarak dizayn edilmesi. Projelerin hazırlanması ve asansör firması onayına sunulması.

6 - Onay ve sipariş için hazırlanan projelerin kontrol edilerek, gerekli durumda revizelerinin yaptırılması ve projelerin onaya hazır hale getirtilmesi.

7 - Sipariş edilen ve sahaya gelen asansör ve yürüyen merdiven komponentlerinin gerek teknik şartnamelere gerekse yerel ve uluslararası mevzuatlara uygunluğunun kontrol edilmesi.

8 - Yapılan montajlarının yerel ve uluslararası mevzuatlara uygunluğu için kalite kontrollerinin yapılması ve müşterilerimize rapor olarak sunulması.